پیام فرستادن
خانه

Beijing Jincheng Mining Technology Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

شرکت فناوری معدن پکن Jincheng ، با مسئولیت محدود (JCDRILL) واقع در پکن ، چین ، بیش از 20 سال است که ما در تحقیق ، توسعه و تولید دکل حفاری انفجار سنگ ، دکل حفاری چاه آب ، دکل حفاری هسته الماس ، دکل حفاری لنگر تخصص داریم ، و لوازم جانبی نسبی و خدمات حفاری.به طور مداوم با فن آوری پیشرفته ، تجهیزات عالی ، ابزار دقیق آزمایش و شبکه خدمات عالی ، راه حل های حرفه ای حفاری را برای همه مشتریان ارائه می دهیم ، که نام تجاری ما "JCDRILL" تصویر خوبی از بازار ایجاد می کند ، اکنون محصولات JCDRILL 50٪ از بازار داخلی را تشکیل می دهند به بیش از 40 کشور صادر شده است و ما در نوامبر 2002 ISO9001: 2000 را اعطا کردیم.

 

اکنون ، کارخانه های ما برای دکل حفاری انفجار سنگ ، دکل حفاری چاه آب ، دکل حفاری هسته الماس ، دکل حفاری لنگر و لوازم جانبی نسبی مساحت 9625 متر مربع را با بیش از 500 کارمند ، از جمله 26 مهندس از Ingersoll Rand و Xuanhua سابق ، اشغال کرده اند. شرکت ماشین آلات معدن ، با داشتن فناوری عالی و قابلیت های خدمات جامد بازار ، هم سیستم بازاریابی صوتی و هم سیستم پشتیبانی خدمات عالی داریم که به ما در جلب اعتماد مشتریان در داخل و خارج از کشور کمک می کند.در همین حال ، ما نماینده کمپرسور هوا دو پیچ متحرک Atlas Copco ، Sullair ، Liutech هستیم که توسط آن می توانیم با استفاده از راه حل کمپرسور هوا حرفه ای با کیفیت بالا و همچنین خدمات پس از فروش نسبی ، به کاربران دکل حفاری ارائه دهیم.

 

JCDRILL همیشه بر مفهوم استراتژیک "بقا با کیفیت ، توسعه با اعتبار" تمرکز خواهد کرد تا راه حل های حفاری با کیفیت بالا را در اختیار کاربران قرار دهد.در سیستم خدمات پس از فروش ما ، ما کاملاً مطابق با سری ISO-9000 سیستم کنترل کاملی ایجاد می کنیم ، در این سیستم ، تاریخ فناوری و راه حل حل مسئله و اقدامات پیشگیرانه در هر پروژه نگهداری ارائه می شود ، تمام قطعات یدکی در جدید استفاده می شود محصولات نصب شده با دستورالعمل نصب ، لیست بسته بندی ، دستورالعمل سازنده ، صلاحیت و گواهی ضمانت.

 

ما "یک تجهیزات و یک مورد ، خدمات بی پایان ارائه می دهیم ، یعنی خدمات پس از فروش از تأیید سفارش ، آخرین برای عمر کاری تجهیزات.

 

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

بیش از 20 سال است که ما در زمینه تحقیق ، توسعه و تولید انواع دکل حفاری حریق سنگی ، دکل حفاری چاه آب ، دکل حفاری هسته الماس ، دکل حفاری لنگر و لوازم جانبی و خدمات حفاری تخصص داریم.بطور مداوم راه حل های حفاری حرفه ای را برای همه مشتریان با تکنولوژی پیشرفته ، تجهیزات عالی ، وسایل آزمایش دقیق و شبکه خدمات کاملی ارائه می دهیم که با نام تجاری "JCDRILL" تصویر خوبی از بازار را ایجاد می کند ، اکنون محصولات JCDRILL 50٪ از بازار داخلی را در اختیار دارند. ما به بیش از 40 کشور جهان صادر شده است ، و ما در نوامبر 2002 ، به ISO9001: 2000 اعطا کردیم.

 

▲ JCDRILL یکی از بزرگترین تولید کنندگان در چین است که در دکل حفاری چاه آب ، دکل حفاری Rock DTH Blasting حفاری ، Anchor Drilling Rig ، RC (تیراژ معکوس) متخصص حفاری ، DTH چکش ، DTH Button Bit ، میله مته ، ابزار حفاری سنگ ...

Machinery از طریق محصولات و خدمات نوآورانه ، ماشین آلات حفاری JCDRILL به مشتریان خود راه حل های توسعه یافته پایداری را ارائه داده است که می تواند بهره وری آنها را بهبود بخشد.و از طریق همکاری نزدیک با مشتریان و شرکای تجاری ، JCDRILL در جهت دستیابی به هدف خود از بهره وری برتر ، نوآوری مداوم را انجام می دهد.

video
<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : JCDRILL

تعداد کارمندان : 250~300

فروش سالانه : 30 Million-40Million

سال تاسیس : 1999

صادرات کامپیوتر : 50% - 60%